Opcje przeglądania
Napięcie wyjściowe
Stopień szczelności
Cena
  • od
    do

Efektowne oświetlenie mebli kuchennych, wyposażenia w salonie bądź w sypialni, to efekt zastosowania właściwych lamp, ale nie tylko. Stworzenie wyjątkowego klimatu oraz nowoczesnego systemu punktów świetlnych wymaga też zastosowania akcesoriów, które dostarczą wymaganą ilość energii do lamp. Jakie to akcesoria? Choćby zasilacz LED Ultra Slim z naszej oferty, który odpowiada za płynny transport energii do oświetlenia zamontowanego w szafkach, regałach, półkach etc.

Urządzenia z tej kolekcji cechują się charakterystycznym, wąskim kształtem oraz niewielkimi wymiarami. W związku z tym okazują się przydatne we wszystkich trudnych do zagospodarowania przestrzeniach, w których liczy się każdy milimetr. Są również wyjątkowo funkcjonalne ze względu na szerokie możliwości zastosowania – a konkretnie kompatybilność z różnymi taśmami elektroluminescencyjnymi. Wobec tego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie.

Zasilacze LED – kolekcja Ultra Slim

W kolekcji Ultra Slim znaleźć można zasilacze LED zróżnicowane pod względem parametrów. Oferujemy modele meblowe i modułowe o wymiarach:

  • 170 x 18 x 17 mm;
  • 180 x 17 x 18 mm;
  • 260 x 17 x 18 mm
  • i innych.

Do wyboru są modele o maksymalnej mocy 18W, 24W oraz 48 W i 60W.

Każdy zasilacz Ultra Slim LED, z tej kolekcji jest przeznaczony do użytku wewnętrznego. Urządzenia mają bowiem klasę szczelności IP20.

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium