Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Dbamy o to, aby nasza oferta obejmowała najróżniejsze produkty. Takie, które umożliwiają oświetlenie każdej przestrzeni, w której potrzebne jest światło. W związku z tym uzupełniliśmy asortyment o urządzenia, które zebraliśmy w tej kolekcji – lampy najazdowe LED. Propozycje te umożliwiają oświetlenie drogi do garażu, podjazdu, przestrzeni przed bramą i wielu innych miejsc na działce!

Oprawy najazdowe LED – oferta produktów

Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje produkty o minimalistycznym designie, np. w kształcie okrągłym lub kwadratowym. Dzięki takiej formie urządzenia te w ciągu dnia nie ingerują negatywnie w estetykę ogrodu, zaś w nocy stanowią ciekawą ozdobę. Do wyboru są m.in. modele najazdowe o maksymalnej mocy żarówki LED 10W, gnieździe typu GU10, napięciu zasilania 230 V oraz różnych wymiarach.

Mimo różnic w designie i wielkości każda oprawa najazdowa LED z naszej oferty cechuje się wysoką klasą odporności (IP67), wysokim dopuszczalnym naciskiem (100 kg) oraz łatwością montażu. To inwestycja na wiele lat!

Zalety opraw najazdowych

Oświetlenie najazdowe LED z naszej oferty to nie tylko wysoka jakość, wydajność i wieloletnia żywotność. Urządzenia te mają też wiele innych zalet. Należy do nich m.in.:

  • eleganckie oświetlenie drogi do garażu;
  • wyeliminowanie potencjalnych kolizji z lampami stojącymi;
  • wyeliminowanie potencjalnego najechania na rabaty kwiatowe, ozdoby ogrodowe, trawnik;
  • wyjątkowa atmosfera po zmroku;
  • ułatwienie korzystania z ciągów komunikacyjnych na działce
  • i wiele innych!

Lampy najazdowe – inne zastosowania

Choć lampy najazdowe LED zostały stworzone do tego, aby oświetlać podjazdy, to można wykorzystać je także na kilka innych sposobów. Sprawdzą się także do zaznaczenia powierzchni tarasów z kostki brukowej, płytek lub betonu. Można również wykorzystać je do zaznaczenia alejki prowadzącej od furtki do drzwi wejściowych lub do oznaczenia alejek w ogrodzie. Polecamy je również do wytyczenia granicy ganku przy domu i nie tylko. Możliwości jest bardzo wiele, a wszystko zależy od indywidualnych potrzeb każdego użytkownika!

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium