Opcje przeglądania

Produkty z tej kolekcji to doskonały sposób na ekologiczne wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, bez ponoszenia regularnych kosztów za prąd. To także prosta, a zarazem efektowna, metoda na stworzenie niepowtarzalnego klimatu na podwórku, balkonie czy parkingu. Lampki solarne ogrodowe, bo o nich mowa, mają niemal same zalety. Należy do nich także różnorodność designu, dzięki której każdy znajdzie w naszym sklepie zewnętrzne oświetlenie ledowe dla siebie!

Lampy ogrodowe solarne LED

Wśród modeli zewnętrznych, które zebraliśmy w tej kolekcji, znajdą się propozycje zarówno dla miłośników klasyki, jak i dla tych, którzy wolą nowoczesność. Mamy egzemplarze pojedyncze, a także całe zestawy. Dysponujemy asortymentem zróżnicowanym pod kątem temperatury światła, mocy, długości ładowania oraz designu obudowy i sposobu montażu. Proponujemy:

  • girlandy dekoracyjne zewnętrzne;
  • kinkiety;
  • modele gruntowe – są wyposażone w długą podstawę, odporną na wilgoć i uszkodzenia. Mogą być też montowane w głębokich donicach

i wiele innych.

Oświetlenie ogrodowe solarne – temperatura, czas działania

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w lampy zewnętrzne LED z czujnikiem ruchu i bez niego, które różnią się barwą światła. Proponujemy modele ciepłe (2700-3200K) oraz zimne (5500K, 6000K- 6500K), o barwie białej. Niektóre dostępne egzemplarze mają diody kolorowe, np. pomarańczowe, które imitują płomień.

Solarne lampy ogrodowe LED z naszej oferty działają na ogół przez 6-9h w zależności od stopnia naładowania. Inne modele mogą świecić 8 godzin po pełnym naładowaniu, a jeszcze inne nawet do 12 godzin.

Zewnętrzne lampy solarne ogrodowe – modele z czujnikiem ruchu

Modele LED, które proponujemy, są nie tylko energooszczędne, ale także wygodne w obsłudze. Właściwie to nie trzeba ich w ogóle obsługiwać! Same zaczynają działać, gdyż są wyposażone w czujnik zmierzchu, a niektóre modele zostały wzbogacone również o czujnik ruchu.

Za sprawą tego systemu, produkty te nie zaczynają działać automatycznie po zmroku, tylko włączają się po wykryciu ruchu i to na 100% swojej jasności. Dzięki temu oszczędzają energię i nie rozładowują się za szybko. Proponujemy modele z czujnikiem ruchu i pilotem do obsługi, a także egzemplarze z wbudowanym ręcznym wyłącznikiem.

12x Lampa ogrodowa solarna IP65   12x Lampa ogrodowa solarna IP65
Producent: BERGE
Cena:

329,99 zł

szt.
zobacz więcej
12x Lampa solarna LED POCHODNIA 65cm   12x Lampa solarna LED POCHODNIA 65cm
Producent: BERGE
Cena:

379,90 zł

szt.
zobacz więcej
12x Lampa solarna LED POCHODNIA 65cm    12x Lampa solarna LED POCHODNIA 65cm
Producent: BERGE
Cena:

389,90 zł

szt.
zobacz więcej
12x Lampa solarna słupek 58cm   12x Lampa solarna słupek 58cm
Producent: BERGE
Cena:

399,90 zł

szt.
zobacz więcej
4x Lampa ogrodowa solarna IP65 4x Lampa ogrodowa solarna IP65
Producent: BERGE
Cena:

109,99 zł

szt.
zobacz więcej
4x Lampa solarna LED POCHODNIA 65cm 4x Lampa solarna LED POCHODNIA 65cm
Producent: BERGE
Cena:

119,90 zł

szt.
zobacz więcej
4x Lampa solarna LED POCHODNIA 65cm  4x Lampa solarna LED POCHODNIA 65cm
Producent: BERGE
Cena:

129,90 zł

szt.
zobacz więcej
4x Lampa solarna słupek 58cm 4x Lampa solarna słupek 58cm
Producent: BERGE
Cena:

139,90 zł

szt.
zobacz więcej

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium