Opcje przeglądania

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego zamieściliśmy oświetlenie do każdego pomieszczenia w domu, nie tylko salonu, sypialni, łazienki czy korytarza. Na nasz asortyment składają się także lampy plafony LED piwniczne. Są przeznaczone do montażu w najciemniejszych miejscach i zostały skonstruowane tak, by przez długi czas nienagannie pracować nawet w niekorzystnych warunkach. Sprawdzą się także w garażach, w ciemnych korytarzach bez okien oraz na poddaszach.

Plafony LED piwniczne – cechy

Lampy te zostały stworzone z myślą o montażu w trudnodostępnych miejscach i użytkowaniu w niesprzyjających warunkach, nawet w zakresie temperatur od +45℃ do -15. Produkty te posiadają wytrzymałe oprawy o klasie szczelności IP20, która informuje o wysokiej odporności na zakurzenie i zapylenie. Ponadto, ich obudowy zapewniają kąt świecenia 120°-360°. Są także płaskie, co umożliwia montaż w niskich pomieszczeniach, które często występują w starym budownictwie.

Dodatkowo, każdy produkt z naszej oferty jest wyposażony w przetwornicę stabilizującą, która zabezpiecza przed mruganiem.

Lampy plafony LED – oferta oświetlenia do piwnicy

Proponujemy modele w różnych kształtach, głównie o obudowach kwadratowych oraz okrągłych. Przygotowaliśmy duży wybór egzemplarzy, które oprócz kształtu, różnią się też poborem mocy, żywotnością oraz barwą światła. Do wyboru są głównie modele białe neutralne (4000K).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Plafon LED 12W biały neutralny Plafon LED 12W biały neutralny
Producent: BERGE
Cena:

24,80 zł

szt.
zobacz więcej
Plafon LED 18W biały neutralny  Plafon LED 18W biały neutralny
Producent: BERGE
Cena:

29,13 zł

szt.
zobacz więcej
Plafon LED 24W biały neutralny Plafon LED 24W biały neutralny
Producent: BERGE
Cena:

32,38 zł

szt.
zobacz więcej
Plafon LED 2xE27 IP20 LARI-R CZARNY Plafon LED 2xE27 IP20 LARI-R CZARNY
Producent: BERGE
Cena:

35,90 zł

szt.
zobacz więcej
Plafon LED 2xE27 IP20 LARI-S CZARNY Plafon LED 2xE27 IP20 LARI-S CZARNY
Producent: BERGE
Cena:

37,99 zł

szt.
zobacz więcej

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium