Opcje przeglądania

Do skutecznego oświetlenia magazynów, hal produkcyjnych, pomieszczeń przemysłowych, a także galerii handlowych czy innych, wysokich przestrzeni polecamy produkty z tej kolekcji. Zamieściliśmy tu lampy High Bay LED, które zostały skonstruowane specjalnie z myślą o zastosowaniu w wysokich oraz ciemnych pomieszczeniach.

Produkty te cechują się mocnym strumieniem światła, wysokim stopniem ochrony przed wilgocią oraz kurzem, a także szerokim kątem świecenia! Ponadto, są łatwe w instalacji i uniwersalne. Wiele z dostępnych u nas modeli ma możliwość montażu w pionie i poziomie. Dzięki temu sprawdzą się niemal w każdej przestrzeni.

Oferta oświetlenia przemysłowego

Dysponujemy wieloma różnymi modelami oświetlenia lamp High Bay LED, w tym produkcji ecoPLANET i innych firm. Proponujemy egzemplarze, które różnią się przede wszystkim średnicą, mocą i innymi parametrami. Do wyboru są modele o:

  • mocy wynoszącej 200W, 150W oraz 100W;
  • barwie białej neutralnej bądź białej zimnej;
  • strumieniu światła wynoszącym 10 000, 15 000, 18 000 lub 20 000lm,
  • średnicy długości 24, 26, 34 oraz 36 cm.

Nowoczesne oświetlenie o wysokiej jakości

Wszystkie lampy High Bay LED z naszej oferty są wyposażone w energooszczędne diody elektroluminescencyjne. Cechują się one niskim poborem mocy i długą żywotnością, która wynosi nawet 30 000h.

Ponadto, posiadają wysokojakościową obudowę aluminiową, która chroni mechanizm przed wilgocią oraz zapyleniem.

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium