Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oświetlenia, które zostało stworzone specjalnie do pracy w trudnych warunkach, w tym w mocno zaciemnionych pomieszczeniach o wysokiej wilgotności lub zapyleniu. W tej kolekcji zebraliśmy energooszczędne, przemysłowe świetlówki LED, które charakteryzują się odpornością, długą żywotnością, dużą mocą świetlną i szerokim kątem rozsyłu światła. Dzięki temu zapewniają optymalne oświetlenie w miejscu pracy, halach produkcyjnych, magazynach oraz innych tego typu przestrzeniach. Nasze lampy jarzeniowe przemysłowe sprawdzą się również w gabinetach, pracowniach czy warsztatach.

Oferta oświetlenia przemysłowego

Zapewniamy duży wybór przemysłowych lamp jarzeniowych LED w różnych długościach, kształtach oraz szerokościach. Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwo będzie dobrać idealny model do pomieszczenia służbowego lub prywatnego, niezależnie od jego metrażu oraz przeznaczenia.

Proponujemy m.in. modele o długości:

  • 60 cm,
  • 120 cm,
  • 150 cm.

Do wyboru są egzemplarze o mocy od 9W do 25W i barwie światła ciepłej (żółtej), białej neutralnej oraz białej chłodnej, zbliżonej do jasnego niebieskiego. Na nasz asortyment składają się propozycje z kątem rozsyłu światła, który wynosi od 220° aż do 330°, zależnie od danego modelu.

Wydajne oświetlenie dla przemysłu

Jeśli potrzebna Ci jest wytrzymała i wydajna, przemysłowa lampa jarzeniowa LED, wybierz model z naszej oferty. Proponujemy egzemplarze o bardzo długiej żywotności, która może wynosić od 20 000 h do nawet 30 000 h, w zależności od danego modelu. Co więcej, dostępne u nas oświetlenie może pracować w temperaturze od –20 stopni do 40 stopni Celsjusza. Ponadto, produkty z naszej oferty są łatwe w montażu i przystosowane do opraw LED. Mają też wysoką klasę szczelności – IP20.

Ekologiczne i wydajne lampy

Ze względu na niski pobór mocy, zastosowanie nowoczesnych diod elektroluminescencyjnych oraz wytrzymałą na uszkodzenia obudowę, świetlówki przemysłowe LED z naszej oferty są niezwykle ekologiczne.

Polecamy je więc szczególnie tym osobom, którym leży na sercu dobro planety.

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium