Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Dopasowanie oświetlenia do zmieniających się potrzeb bywa wyzwaniem. Czasami trzeba przecież nakierować strumień światła na główny stół, a czasami na ścianę z ulubionymi obrazami. W przestrzeni publicznej elastyczność w tym zakresie jest jeszcze bardziej pożądana – światło musi podkreślać wystawę, zapewniać odpowiednie miejsce do pracy itp. Jak temu wszystkiemu sprostać? Wystarczy zainwestować w odpowiednie urządzenia, takie jak szyny do lamp z naszej oferty!

Produkty te umożliwiają dokonywanie najróżniejszych zmian w instalacji świetlnej, od kierowania strumienia światła w odpowiednim kierunku, po dodawanie lub demontowanie kolejnych opraw!

Rozwiązanie do domu i biura

Każda nasza szyna do reflektorów, za sprawą czarnego koloru, jest niezwykle uniwersalna – więc można ją wykorzystać w wielu projektach. To rozwiązanie sprawdzi się w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach, w domach, sklepach, biurach, restauracjach i innych miejscach, zarówno prywatnych, jak i publicznych.

Za pomocą szyn z naszej oferty z łatwością można stworzyć oświetlenie punktowe, linowe lub złożone systemy świetlne, które podkreślą charakter każdej przestrzeni.

Szyny do reflektorów w BERGE - trwałość i estetyka

Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu są odporne na codzienną eksploatację. Ich wysoka jakość oraz wytrzymałość na uszkodzenia sprawiają, że szyny do reflektorów przez długi czas zachowują swoje walory estetyczne. W związku z tym stanowią stylowy element dekoracyjny.

Kompatybilność urządzeń

Oferujemy szyny oświetleniowe, które są łatwe w montażu i kompatybilne z szeroką gamą źródeł światła taki, jak reflektory lub lampy w innych kształtach. To sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem zarówno dla domów, jak i przestrzeni komercyjnych.

Są dostępne w kilku długościach, m.in. 1 m, chociaż można przycinać je do wymaganych wymiarów. Można także dowolnie je łączyć, a tym samym rozbudowywać system oświetleniowy stosownie do zmieniających się potrzeb.

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium