Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wiele urządzeń służących do oświetlenia pomieszczenia ma określone parametry techniczne. W związku z tym można łączyć je tylko z akcesoriami o kompatybilnych lub identycznych parametrach. To może być problematyczne podczas zakupów. Trzeba bowiem sprawdzać opis każdego produktu z osobna, aby dowiedzieć się, czy będzie pasować do posiadanego w domu oświetlenia. Ale nie w naszym sklepie. My postaraliśmy się ułatwić naszym Klientom i przyspieszyć proces zakupów – zebraliśmy więc każdą złączkę oraz podłączenie taśmy LED 230V w jednym miejscu. Czyli w tej kolekcji!

Można tu znaleźć przewody zasilające oraz złączki renomowanych producentów, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz wydajnością!

Akcesoria do taśm LED – przewody i złączki w Berge

W kolekcji tej znaleźć można przewody zasilające 12W oraz urządzenia 8W. Mamy egzemplarze kabli z włącznikiem/wyłącznikiem lub bez – zależnie od modelu. Każdy nasz przewód zasilający do taśmy LED 230V ma certyfikat CE oraz RoHS.

Na naszą ofertę składają się też wysokojakościowe złączki długie oraz krótkie. Proponujemy Klientom m.in. podłączenie taśmy LED 230V, sprzedawane w komplecie wraz z widełkami. Do wyboru są długie i krótkie podłączenia 6W oraz 12W.

Ofertę dopełniają uchwyty montażowe w kolorze białym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium