Opcje przeglądania

Taśmy ledowe stają się coraz bardziej popularnym elementem wystroju i oświetlenia. Nie dziwi więc, że producenci proponują coraz to nowe modele, różniące się parametrami i funkcjami. Dzięki temu każdy może znaleźć listwę, która odpowiada indywidualnym potrzebom. Ale z drugiej strony, coraz trudniej jest dobrać do niej odpowiednie urządzenie zasilające. Takie, które będzie działać zgodnie z potrzebami danego obwodu lub urządzenia elektrycznego. Doskonale o tym wiemy, dlatego zadbaliśmy o to, żeby w naszej ofercie znalazły się różnego typu źródła zasilania dla taśm ledowych. Stąd zebrane w tej kolekcji zasilacze LED do puszki – czyli takie przeznaczone do montażu w standardowym pojemniku elektrycznym lub skrzynce rozdzielczej.

Oferta sklepu Berge – zasilacze LED do puszki

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów urządzenia, zróżnicowane pod względem parametrów technicznych oraz wielkości. Proponujemy m.in. modele Eco, czyli ekologiczne, oraz zwykłe. Na nasz asortyment składają się propozycje do zastosowania wyłącznie wewnętrznego lub wewnętrznego i zewnętrznego – zależnie od modelu.

Oferujemy naszym Klientom m.in. zasilacz do puszki LED o maksymalnej mocy 30W, 25W i 20W. Mamy również modele 10W i 15W. W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się m.in. w zasilacz LED do puszki o 5,8cm średnicy oraz 2,5 cm wysokości.

Nasze urządzenia, w zależności od modelu, mają klasyfikację szczelności IP67 lub IP20.

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium