W ofercie naszego sklepu zebraliśmy najróżniejsze źródła oświetlenia. Wszystko po to, by udało Ci się szybko znaleźć to, czego szukasz. Przygotowaliśmy m.in. żarówki LED G9 o barwie ciepłej, białej zimnej i neutralnej. Różnią się one od pozostałych modeli z naszej oferty tym, że są na tzw. gwincie halogenowym. Trzon tego typu ma dwie końcówki, przypominające krótkie nóżki. Montuje się go w prosty i szybki sposób, na wcisk. Tego typu modele znajdują zastosowanie głównie w lampach sufitowych oraz kinkietach, ale można je wykorzystywać także w lampach stojących.

Żarówka LED G9 jakiej potrzebujesz

Mamy dla Ciebie modele o różnych wymiarach, barwie, strumieniu świetlnym, a także mocy. Proponujemy produkty o temperaturze barwowej neutralnej oraz białej ciepłej i zimnej. Do wyboru są egzemplarze o mocy od 5W, poprzez 6,8W, aż po 8W i 12W.

Przygotowaliśmy modele o wysokości m.in. 7,5 cm i średnicy 1,85, a także wysokości 5 cm i średnicy wynoszącej 1,6 cm oraz egzemplarze o wysokości 6,8 cm oraz średnicy 1,8 cm. Mamy także wiele modeli w innych wymiarach!

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium