Wiele modeli lamp domowych i biurowych to oświetlenie, które wymaga stosowania bardzo małych świetlówek. Zatem tych produktów nie mogło zabraknąć w naszej ofercie! Jeśli szukasz świetlówek na najmniejszym na rynku gwincie, zapoznaj się z tą kolekcją. Zebraliśmy w niej żarówki LED E14 o barwie białej neutralnej, ciepłej oraz zimnej, które cechują się długą żywotnością, niskim poborem energii, szerokim strumieniem świetlnym oraz (oczywiście!) małym gwintem.

Modele te znajdują zastosowanie w oświetleniu meblowym, a także w lampach sufitowych, kinkietach, lapach podłogowych oraz dziecięcych.

Berge – elegancka żarówka LED E14

W naszej ofercie zamieściliśmy świetlówki o barwie białej zimnej, neutralnej oraz ciepłej. Proponujemy głównie modele dekoracyjne, np. w kształcie wydłużonym, owalnym oraz o formie imitującej płomień świecy. Mamy także propozycje o obudowie w kształcie grzybka i modele w formie podłużnej rurki.

Do wyboru są egzemplarze przezroczyste, bezbarwne, a także transparentne pomarańczowe oraz mleczne, nieprzezroczyste.

Energooszczędna żarówka E14 LED

Zarówno modele białe ciepłe, jak i neutralne i zimne, są wyposażone w diody elektroluminescencyjne. Generują one jasne światło przy niskim poborze energii. Mają również bardzo dugą żywotność, która może wynosić nawet 30 000 godzin, co można przyrównać do 1250 dni ciągłego świecenia.

Proponujemy modele o różnej mocy, od 1W do 12W, w tym egzemplarze o mocy 5W, 6W, 7W, 8W i 10W.

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium