Naszym celem jest dostarczyć Ci takie produkty, których potrzebujesz. Chcemy pomóc Ci stworzyć wygodną, piękną i optymalnie rozjaśnioną przestrzeń, która będzie odpowiednia do pracy, odpoczynku i wykonywania codziennych czynności. Z tego powodu zebraliśmy w naszym sklepie bogaty asortyment, w którym znajdziesz najróżniejsze lampy LED, naświetlacze, oprawy i żarówki od różnych firm. W tej kolekcji prezentujemy wyroby marki VIDEX, charakteryzujące się zachwycającym designem, niskim poborem energii oraz wysoką jakością.

VIDEX LED – uniwersalne lampy i żarówki

Na asortyment z tej kolekcji składają się produkty, które można wykorzystać w salonie, sypialni, gabinecie czy kuchni i łazience. Oferta obejmuje także propozycje odpowiednie do pokoju dziecięcego, korytarza oraz do montażu zewnętrznego. Proponujemy m.in. lampy:

  • sufitowe,
  • podłogowe,
  • wiszące,
  • na biurko,
  • nocne.

Marka dostarcza nie tylko oświetlenie do domu, biura i na ulicę. Produkuje także latarki akumulatorowe, warsztatowe, taktyczne i wodoszczelne.

VIDEX – żarówki i świetlówki LED

Znaczną częścią naszego asortymentu są też żarówki i świetlówki o różnej mocy, temperaturze barwowej i formie. Oferujemy żarówki w kształcie klasycznym, czyli bańki, a także egzemplarze imitujące płomień oraz świetlówki w różnej długości, m.in. 60 i 120 cm.

Wszystkie żarówki z naszej oferty są wyposażone w diody luminescencyjne, dzięki czemu są energooszczędne i cechują się długą żywotnością.

VIDEX – lampy zewnętrzne

W tej kolekcji znajdziesz również bogaty wybór urządzeń, które są przeznaczone do montażu zewnętrznego, m.in. lampy LED uliczne oraz oprawy elewacyjne. Propozycje te są odporne na działanie wody, uszkodzenia mechaniczne, a także wysokie i niskie temperatury oraz działanie promieni słonecznych.

Postaw na wyroby VIDEX

Na przestrzeni lat owa marka stała się synonimem nowoczesnego designu oraz wysokiej jakości. Zyskała renomę m.in. rynku polskim, niemieckim, węgierskim czy hiszpańskim. Stało się to głównie za sprawą wyjątkowej dbałości o szczegóły i niepowtarzalnej estetyki produkowanych wyrobów.

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium