Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zaawansowany technicznie budynek to nie tylko taki, w którym można sterować roletami, ogrzewaniem czy systemem kontroli dostępu. Ważnym elementem, jaki powinien mieć inteligentny dom, jest też oświetlenie. Na przykład takie, jak taśma LED Smart, czyli świetlny przewód, za pomocą którego można oświetlić sufit, podłogi, przestrzeń wokół okien, a także inne powierzchnie, zarówno w domu, jak i w obiekcie użyteczności publicznej!

Inteligentny dom – akcesoria

Nasza oferta obejmuje najróżniejsze propozycje, w tym pojedyncze urządzenia oraz całe zestawy produktów. Na naszą ofertę składa się m.in. taśma LED 3 m ze sterownikiem WiFi i pilotem, a także komplety złożone z przewodu świetlnego o długości 5 m i sterownika WiFi.

Urządzenia te są zróżnicowane pod względem parametrów takich jak dopuszczalne napięcie wejściowe, moc, wymiary czy liczba kanałów. Mogą się różnić także funkcjami, które są dokładnie opisane na podstronach produktowych, na które zapraszamy.

Akcesoria SMART – zaproś do domu funkcjonalną nowoczesność

Akcesoria Smart LED, które zebraliśmy w tej kolekcji, są nowoczesne i funkcjonalne. Można obsługiwać je przy pomocy smartfona i wykorzystywać dokładnie tak, jak chce się w danej chwili. Warunkiem jest wcześniejsze sparowanie oraz dostęp do Internetu, np. sieci WiFi, a także dobranie kompatybilnych ze sobą urządzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium