Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Oferta naszego sklepu obejmuje najróżniejsze produkty niezbędne do stworzenia kompletnego oświetlenia domowego. Przygotowaliśmy nie tylko lampy i żarówki, ale także akcesoria niezbędne do montażu lub sterowania. Jeśli więc szukają Państwo elementów uzupełniających inteligentny system oświetlenia, zapraszamy do zapoznania się z produktami z tej kolekcji. Zebraliśmy tu m.in. sterowniki do LED RGB i inne.

Produkty te służą do zdalnego sterowania oświetleniem, w tym regulacji jasności, włączania i wyłączania urządzeń, a także do zmiany programów świecenia – zależnie od urządzenia.

Akcesoria do Smart Home – sterowniki LED

Kolekcja ta obejmuje m.in. piloty do taśmy cyfrowej, do modeli ledowych CCT multiwhite czy ledowych RGB+CCT Eco Light. Dostępne u nas kontrolery mają optymalną moc wyjściową, standardowe napięcie zasilania oraz najpowszechniejszy rozmiar gniazd.

Każdy sterownik LED RGB z naszej oferty działa w technologii Bluetoth, łączy się z WiFi i współpracuje z systemami Alexa, Magic Home i innymi.

Dodatkowe informacje

Poszczególne funkcje artykułów z tej kolekcji są podane na podstronach produktowych. Znajdą tam Państwo także informacje o tym, z jakimi elementami oświetlenia te urządzenia są kompatybilne. Dodatkowo znalazły się tam parametry techniczne każdego urządzenia i informacje dotyczące użytkowania sterowników LED. Zamieściliśmy tam też dane takie jak kod produktu, dostępność towaru oraz informacje o posiadanych certyfikatach.

Sterownik do taśm LED MONO TUYA Sterownik do taśm LED MONO TUYA
Producent: BERGE
Cena:

32,90 zł

szt.
zobacz więcej
Sterownik do taśm LED RGB TUYA Sterownik do taśm LED RGB TUYA
Producent: BERGE
Cena:

32,90 zł

szt.
zobacz więcej
Uchwyt ścienny na pilot LED Uchwyt ścienny na pilot LED
Producent: BERGE
Cena:

9,37 zł

szt.
zobacz więcej

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium