Niewielkie wymiary, prosta budowa, charakterystyczny, wydłużony kształt. Te cechy, jakie posiada każdy zasilacz LED Slim z tej kolekcji, przekładają się na komfort montażu oraz użytkowania. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby móc szybko i wygodnie korzystać z oświetlenia, postaw właśnie na te modele!

W naszej ofercie znajdziesz propozycje o różnych wielkościach oraz parametrach technicznych. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy znajdzie u nas asortyment odpowiedni do swoich potrzeb.

Zasilacze LED - kolekcja Slim

W Berge możesz kupić zasilacz Slim LED modułowy w kilku różnych wielkościach. Dysponujemy modelami o długości 23,5 cm, 16 cm, 20 cm oraz innych. Proponujemy modele zróżnicowane także pod względem napięcia oraz poboru.

Zasilacze Slim - przede wszystkim wygoda

Urządzenia zebrane w tej kolekcji mają bardzo szerokie zastosowanie. Są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami (np. taśmami ledowymi), które do działania potrzebują prądu stałego o określonych wartościach, np. 12V, zależnie od modelu. Wszystkie są bardzo łatwe w montażu, lekkie oraz kompaktowe. Zmieszczą się nawet w zakamarkach!

Każdy zasilacz LED Slim ma też wysokojakościową obudowę odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz odpowiedni stopień ochrony. Można więc korzystać z niego tam, gdzie jest potrzebny i do tego, do czego jest potrzebny.

Przekonaj się!

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium