Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

W ofercie produktów przemysłowych mamy najróżniejsze osłony oraz lampy. Częścią tego asortymentu są produkty oświetleniowe zebrane w tej kolekcji, czyli listwy podszafkowe LED oraz belki świetlówkowe. Wszystkie pochodzą od czołowych, renomowanych producentów, cechują się wysoką jakością premium oraz łatwością w montażu. Ponadto, są dostępne w atrakcyjnym przedziale cenowym. Mamy nadzieję, że dzięki temu będą Ci odpowiadać!

Oświetlenie przemysłowe – wybór produktów

Przygotowaliśmy głównie listwy podszafkowe, które są dostępne w kilku klasycznych długościach, m.in. 31 cm, 57 cm i 87 cm, a także 117 cm oraz 145 cm. Produkty te mają obudowę wykonaną z aluminiom i PCV o klasie szczelności IP20. Do wyboru są modele listew podszafkowych o mocy wyjściowej 4W, 8W, 12W, 16W, 20W i barwie neutralnej (4500K).

W kolekcji tej znajdziesz również inne oprawy. Powszechnie wybieraną opcją jest belka świetlówkowa, czyli uniwersalna lampa o liniowej oprawie. Każda oprawa świetlówkowa LED z naszej oferty jest sprzedawana w zestawie razem uchwytami instalacyjnymi. Przygotowaliśmy oprawy o różnych wymiarach, przeznaczone do diod z trzonkiem G13, o wymiarach 2x60 cm. Belki oświetleniowe LED są zasilane jednostronnie, posiadają certyfikat CE i są przeznaczone do zastosowania wewnętrznego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium