Opcje przeglądania
Producent
Napięcie wyjściowe
Stopień szczelności
Cena
  • od
    do

W Berge dbamy o wszystkich Klientów i chcemy, aby nasza oferta stanowiła odpowiedź na wszystkie potrzeby. Zarówno osób, które szukają estetycznych i trwałych rozwiązań świetlnych do domu, jak i tych, którzy potrzebują profesjonalnego oświetlenia. Produkty zebrane w tej kolekcji, wpasowują się w te założenia. Stanowią one odpowiedź na potrzeby osób, które szukają trwałego, wydajnego oraz specjalistycznego zasilania instalacji LED. Każdy zasilacz na szynę DIN z tej kolekcji spełnia te warunki i stanowi doskonałą inwestycję na wiele lat!

Oferta Berge – zasilacze na szynę DIN

Wszystkie produkty z tej kolekcji są przeznaczone do stosowania ze specjalną, metalową szyną montażową, wykonaną w standardzie DIN, w systemach ledowych.

Zasilacze LED zostały zaprojektowane i wykonane tak, by mogły zasilać taśmy ledowe, na określone napięcie, które nie przekraczają określonego poboru prądu. Wartości te są zależne od parametrów danego modelu urządzenia.

Zasilacze na szynę DIN – oferta modeli

W naszym sklepie możesz kupić zasilacz LED na szynę DIN 30W, 60W, 100W.

Urządzenia, które dystrybuujemy, nie mają opcji regulowania napięcia. Mają jednak zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe oraz ochronę przeciwprzepięciową.

Do wyboru są modele o długości 10 cm, wysokości 9,2 cm i szerokości 8 cm, a także propozycje o długości 5,6 cm, wysokości 9,2 cm oraz szerokości 5,5 cm i propozycje o innych wielkościach.

Wszystkie te urządzenia mają klasę szczelności IP20.

Zasilacz na szynę DIN - 100W Zasilacz na szynę DIN - 100W
Producent: BERGE
Cena:

85,99 zł

szt.
zobacz więcej
Zasilacz na szynę DIN - 15W Zasilacz na szynę DIN - 15W
Producent: BERGE
Cena:

33,99 zł

szt.
zobacz więcej
Zasilacz na szynę DIN - 30W Zasilacz na szynę DIN - 30W
Producent: BERGE
Cena:

53,99 zł

szt.
zobacz więcej
Zasilacz na szynę DIN - 60W Zasilacz na szynę DIN - 60W
Producent: BERGE
Cena:

59,99 zł

szt.
zobacz więcej

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium