Zapraszamy do zapoznania się z produktami, które zebraliśmy w tej kolekcji. Dla ułatwienia zakupów proponujemy tu jedynie żarówki LED GU10 – białe zimne, ciepłe i neutralne. Są one tworzone specjalnie do stosowania w oprawach halogenowych, sufitach podwieszanych i reflektorach sufitowych. Ze względu na dużą moc świetlną, szeroki strumień świetlny i przyjemne dla oka barwy, mogą być stosowane zarówno w domach oraz mieszkaniach, jak i biurach, obiektach handlowych oraz usługowych.

Żarówka LED GU10 – oferta oświetlenia w sklepie Berge

Przygotowaliśmy dla Ciebie modele o białej neutralnej, ciepłej i zimnej barwie światła, które działają dzięki zastosowaniu diod elektroluminescencyjnych SMD. Diody te charakteryzują się niską emisja ciepła (nie nagrzewają się) i szerokim kątem świecenia – od 38° do nawet do 120°, zależnie od modelu.

Modele, które tu zebraliśmy, posiadają certyfikaty CE i RoHS. Spełniają więc dyrektywy Unii Europejskiej i Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w zakresie bezpieczeństwa użytkowania.

Taśmy LED Zasilacz Żarówki Oprawy hermetyczne Oprawy elewacyjne NaświetlaczeProfile do taśm Panele LED Lampy sufitowe Oprawy halogenowe Lampy szynowe Smart Home


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium