Inteligentny przełącznik WiFi Sonoff Basic

Inteligentny przełącznik WiFi Sonoff Basic

28,99 zł
Brutto

Inteligentny przełącznik WiFi Sonoff Basic

Ilość

Inteligentny przełącznik WiFi Sonoff Basic - to niedrogi inteligentny przełącznik WiFi, który umożliwia użytkownikom inteligentne sterowanie domem. Jest to zdalnie sterowany przełącznik zasilania, który można podłączyć do szerokiej gamy urządzeń. Przełącznik elektryczny Sonoff Basic przesyła dane do platformy w chmurze poprzez połączenie WiFi, które umożliwia użytkownikom zdalne sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami za pośrednictwem aplikacji mobilnej eWeLink.

Obsługa

Użytkownicy mogą zdalnie obsługiwać podłączone urządzenie przez darmową aplikację eWeLink dostępną na platformach iOS i Android. Możliwa jest także obsługa głosowa oraz współpraca z inteligentnymi asystentami, dzięki zgodności z Amazon Alexa, Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap, Google Assistant, Google Home, Google Nest, IFTTT. Dzięki podłączeniu do sieci synchronizacja statusu urządzenia odbywa się natychmiastowo, dzięki czemu aplikacja zawsze wyświetla aktualne dane.

Zdalne sterowanie domem dzięki aplikacji

Możesz włączać lub wyłączać urządzenia w Twoim domu, nie zależnie od tego gdzie jesteś.

Obsługa głosowa

Dzięki kompatybilności z Amazon Alexa oraz asystentem Google, za pomocą wydanego polecenia głosowego możemy włączyć lub wyłączyć urządzenie.

Planowane akcje

Możliwość ustawienia godziny w której urządzenie ma zostać włączone, to już nie fikcja. Możemy zaplanować dokładnie kiedy np. zapali się żarówka.

IM151116002 c

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło