Energooszczędne oświetlenie LED

Firma Berge powstała w 2008 roku, naszym celem jest nieść zadowolenie z produktów, jakość raz niska cena. W naszym sklepie każdy klient znajdzie coś dla siebie posiadamy produkty standardowej jakości do wykorzystania w prywatnych celach ale i również produkty HQ dedykowane dla firm i przemysłu.


Jesteśmy importerem oraz dystrybutorem nowoczesnego i energo-oszczędnego oświetlenia wykonanego w technologii LED. Specjalizujemy się w sprzedaży głównie żarówek LED, taśm LED , Naświetlaczy LED, zasilaczy, oraz akcesoriów. Towary których nie importujemy sami kupujemy tylko od sprawdzonych dostawców których produkty w 100% spełniają normy jakościowe oraz techniczne dlatego niezależnie od rodzaju produktu udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.
Kupując u nasz masz gwarancje że nie zostaniesz oszukany , otrzymasz produkt zgodny z opisem a z nim paragon lub fakturę VAT .


Zaufało nam już tysiące klientów z Czech, Słowacji i Niemiec, a pozytywne opinie pozwalają nam na dalszy rozwój za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy za wybór naszych produktów pozdrawiamy serdecznie Team BERGE.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło