panele LED

Oferujemy okrągłe i kwadratowe panele LED w różnych rozmiarach do wyboru. W ofercie również ramki natynkowe, a także linki i zestawy montażowe do paneli sprzedawane oddzielnie. Zapewniamy panele gotowe do montażu - w zestawie uchwyty sprężynujące, a także zasilacze. Panele LED są alternatywną dla sufitowych opraw LED prezentują się nowocześnie, a co najważniejsze cechują się długoletnią żywotnością, przy niskim poborze energii.

Panele LED z racji swojej specyfiki są w stanie zapewnić odpowiednią ilość światła zarówno w domach, jak i firmach. Najczęściej wykorzystuje się je w:  

  • budynkach mieszkalnych – domy jedno i wielorodzinne, 
  • budynkach komercyjnych – biura, gabinety, sale konferencyjne, 
  • obiektach handlowych i usługowych, 
  • urzędach i inne obiektach użyteczności publicznej, 
  • jako oświetlenie ciągów komunikacyjnych oraz korytarzy.


Oszczędzaj - wybierz panele ledowe


Długi czas eksploatacji paneli ledowych, sprawia, że są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia. Ich minimalistyczny design, doskonale współgra z dużymi przestrzeniami, ale również domowymi kuchniami czy łazienkami. Dodatkowym atutem jest mała waga konstrukcji panelu ledowego, dzięki czemu jego montaż nie jest skomplikowany. Panele LED są montowane głównie na sufitach, zastępując świetlówki. Można je również zamontować za pomocą linki, co znacznie zwiększa możliwości aranżacyjne. Do wyboru panele o barwie zimnej lub ciepłej. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i ich niezwykłą energooszczędność, którą doceniają najbardziej wymagający klienci. Do naszych produktów polecamy również zasilacze ledowe.

Jest 82 produktów.

Pokazano 1-30 z 82 pozycji
Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło