Zewnętrzne oświetlenie ogrodowe

Lampy ogrodowe LED z jednej strony mają podnosić poziom bezpieczeństwa, ich drugą funkcją jest zapewnienie mieszkańcom komfortu korzystania z otoczenia bez względu na porę dnia. Nie da się ukryć, że dobrze oświetlona nieruchomość skutecznie odstrasza potencjalnych złodziei, którym trudno niepostrzeżenie wejść na prywatny teren. A oświetlone ścieżki czy ogród pozwalają na bezpieczne przemieszczanie się domowników także wtedy, gdy za oknem zapadnie zmrok. Nie można również zapominać o tym, że oświetlenie ogrodowe daje duże możliwości w zakresie aranżacji otoczenia, szczególnie jeśli występują w nim dekoracyjne elementy, które warto wyróżnić i podkreślić.

 

Lampy ogrodowe LED, reflektory, lampy elewacyjne

 

Lata doświadczenia, które zdobyliśmy w branży oświetleniowej, zaowocowały asortymentem doskonale dopasowanym do potrzeb i oczekiwań klientów w zakresie zewnętrznego oświetlenia nieruchomości. Nasi klienci najchętniej wybierają lampy i kinkiety elewacyjne, przystosowane do montażu ściennego. Z ich pomocą można nie tylko skutecznie oświetlić wejście do nieruchomości, ale i balkon, taras czy ogród. Takie rozwiązanie podnosi funkcjonalność miejsc przeznaczonych do wypoczynku, ponieważ pozwala na ich wykorzystywanie również po zmroku. W ofercie mamy lampy elewacyjne utrzymane w różnorodnej stylistyce, dzięki czemu można je z powodzeniem dopasować zarówno do klasycznych domów, jak i nowoczesnych minimalistycznych nieruchomości.

 

Poza lampami elewacyjnymi dużym zainteresowaniem cieszą się również lampy ogrodowe LED, które oferujemy w wielu różnych wzorach i kolorach. Ogród można oświetlić za pomocą lamp wiszących lub wbijanych w ziemię. W asortymencie posiadamy duży wybór solarnych lamp ogrodowych oraz reflektorów ogrodowych. Ledowe lampy ogrodowe umożliwiają oświetlenie tarasu, oczka wodnego, podjazdu czy też wejścia do garażu. Dzięki przyjemnemu oświetleniu z łatwością można stworzyć nastrojową atmosferę i cieszyć się spędzaniem czasu na świeżym powietrzu również wieczorem i nocą. Dodatkowo oprawy lamp same w sobie stanowią element dekoracyjny, który nada klasy i wyjątkowego charakteru każdej przestrzeni. Z kolei reflektory do ogrodu zasilane sieciowo wyróżniają się wyjątkową trwałością, gwarantują bezawaryjną pracę przez 30 tys. godzin. Ich zaletą jest wytwarzanie światła o naturalnej, przyjemnej dla oka barwie oraz niski pobór energii.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-30 z 33 pozycji
Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło