Zasilacze LED

Zasilacze ledowe dedykowane są do oświetlenia LED, które oparte jest na napięciu stałym 12V lub 24V. Zasilacz zabezpiecza przed niechcianymi zwarciami instalacji elektrycznej. Polecamy wygodne zasilacze wtyczkowe oraz dedykowane zasilacze do taśm ledowych . W asortymencie znajdują także odporne zasilacze wodoszczelne, które sprawdzą się przy instalacjach zewnętrznych, a także w kuchniach i łazienkach. Oprócz tego w naszej ofercie są zasilacze modułowe, w tym modułowe silm, a także zasilacze meblowe.


O czym warto pamiętać przy wyborze zasilacza LED?


Oferujemy zasilacze ledowe o różnych parametrach do wyboru (szczelność, stopień sprawności, odporność), dzięki czemu można je łatwo dobrać do małych i bardziej zaawansowanych instalacji. Przy wyborze zasilacza należy pamiętać o najważniejszej rzeczy - zasilacz ledowy powinien być mocniejszy niż łączna moc taśmy, do której będzie podłączony. Zasilacz LED można łatwo podłączyć i zamontować w niewidocznym miejscu, dzięki niewielkiemu rozmiarowi. Przy większych instalacjach konieczna jest pomoc fachowca, ponieważ tylko odpowiednio zamontowany zasilacz LED to gwarancja stabilnej i bezpiecznej instalacji oświetleniowej. Wśród proponowanych przez nas akcesoriów do oświetlenia ledowego znajdą Państwo również statywy, złączki, czujniki ruchu, czy sterowniki LED. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

Dostępne zasilacze LED

Oferujemy szeroką gamę zasilaczy LED, które przystosowane są do montażu przy instalacjach o różnym zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Znajdziesz tu zarówno zasilacze do taśm ze wtyczką do kontaktu, jak i dostosowane do innego rodzaju podłączenia pod źródło prądu. Wśród dostępnych produktów znajdują się zasilacze wodoodporne, doskonałe do pomieszczeń, w których występuje wysoka wilgotność – takich jak łazienki czy kuchnie – oraz do podłączenia do zwykłej listwy czy jako element większej instalacji. By móc sprostać różnym oczekiwaniom, wyposażyliśmy nasz asortyment w zasilacze zajmujące mniej lub więcej miejsca, m.in.: wąski LED Slim czy mini zasilacz montażowy. Zadbaliśmy także o jak największy wybór modeli pod kątem ich mocy, dzięki czemu instalacja oświetlenia LED nie będzie miała problemów z działaniem. Znajdziesz tu zarówno małe zasilacze o mocy 5W, jak i silniejsze, 50W czy naprawdę potężne o mocy 800W do rozbudowanych instalacji.

Jeżeli masz pytania bądź wątpliwości dotyczące zasilacza LED, który będzie dostarczał energii do twojego oświetlania, skontaktuj się z nami. Z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.

Jest 73 produktów.

Pokazano 1-30 z 73 pozycji
Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło