Akcesoria LED

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów LED. Jednym z najchętniej wybieranych akcesoriów są sterowniki - do taśm jednokolorowych i wielokolorowych. Niezbędne są również zasilacze LED do bezpiecznego podłączania źródeł światła opartego na technologii ledowej. Oferujemy także klosze do profili LED i części potrzebne do ich montażu. W naszej ofercie najdziesz także czujniki ruchu i zmierzchu ze światłem ledowym, które są montowane na klatkach schodowych, parkingach i przed budynkami. Wszystkie akcesoria do taśm i innych źródeł światła LED, pozwalają zmontować niezawodną instalację, która będzie służyć niezawodnie przez długie lata.

Akcesoria - skuteczne wsparcie dla technologii LED 

Technologia LED pozwala uzyskać duże zasoby mocy przy jednoczesnym wykorzystaniu niewielkich ilości energii. Pozwala to na wygenerowanie znacznych oszczędności w budżetach domowych i firmowych. Nie bez znaczenia jest także trwałość tego typu oświetlenia pozwalający na udzielanie gwarancji obejmujących 2, a nawet 3 lata od daty zakupu. Warto również dodać, że cena tego typu rozwiązań jest na tyle przystępna, że coraz więcej osób decyduje się na wymianę posiadanych urządzeń. A jeśli dodamy do tego bezpieczny dla środowiska naturalnego proces produkcji, to przestaje dziwić, że oświetlenie ledowe na dobre zagościło zarówno w obiektach prywatnych, jak i komercyjnych. Dostępne w naszym sklepie akcesoria LED stanowią doskonałe uzupełnienie urządzeń wykorzystujących tę technologię. Pozwalają one na sprawną obsługę oraz wykorzystanie wszystkich dostępnych możliwości posiadanego sprzętu. 


Wiele akcesoriów to nieograniczone możliwości


Dbamy o to, by oferowane akcesoria posiadały uniwersalne rozmiary, tak by były kompatybilne z wszystkimi modelami oświetlenia ledowego. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie akcesoria w zależności od wybranego źródła światła LED - zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Wszystkie akcesoria, które oferujemy przechodzą liczne testy techniczne, które potwierdzają ich wysoką jakość. Warto być na bieżąco z naszą ofertą, ponieważ regularnie poszerzamy asortyment o innowacyjne akcesoria, wpływające na funkcjonalność całej instalacji.

Jest 248 produktów.

Pokazano 1-30 z 248 pozycji
Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło