Oprawy halogenowe – aluminiowe i odlewane

Oprawy halogenowe z aluminium oraz oprawy odlewane warto zamontować wszędzie tam, gdzie zależy nam na jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności oświetlenia i jego funkcji dekoracyjnej.

Oprawy aluminiowe z racji surowca, z którego są wykonane, występują w wielu różnorodnych kształtach, to znacznie podnosi ich atrakcyjność i daje szerokie możliwości wykorzystania w pomieszczeniach utrzymanych w oryginalnej stylistyce. Na ich korzyść przemawia także bogata kolorystyka obejmująca nie tylko srebro, złoto, biel i czerń, ale także kolory tak nietypowe, jak mięta, czerwień, czy matowy grafit. Oprawy wykonane z aluminium dają także możliwość zamontowania żarówek halogenowych, które dają silne skupione światło w sytuacji, gdy sama oprawa jest niewielkich rozmiarów. To doskonałe rozwiązanie do zastosowania wszędzie tam, gdzie zależy nam na wydajnym źródle światła, a jednocześnie nie mamy wiele miejsca na jego montaż.

Jeśli zaś chodzi o oprawy odlewane, to ich cechą charakterystyczną jest ponadprzeciętna trwałość wynikająca bezpośrednio z metody wykonania. Odlew jest bowiem odporny na zarysowania, odpryski będące skutkiem uderzenia czy rdzę, która w perspektywie czasu występuje na oprawach z blachy niskiej jakości. Oprawy halogenowe odlewane montowane są najczęściej w domach – jako element oświetlenia podwieszanego, oświetlenia mebli czy zaakcentowania poszczególnych elementów wnętrza. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je także na zewnątrz, umieszczając je np. w podbitce dachowej. Z ich walorów często korzystają także właściciele sklepów i punktów usługowych oświetlając w ten sposób witryny.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło