Sufitowe oprawy LED

Oprawy ledowe

W naszym sklepie internetowym znajdziesz uniwersalne oprawy ledowe, zarówno do stosowania w biurach, jak i domach, a także klatkach schodowych, hotelach i toaletach publicznych. Oferujemy sufitowe oprawy LED, a także oprawy natynkowe w rozmaitych kształtach - prostokątnych, kwadratowych, okrągłych i tych bardziej nietypowych. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się oprawy zrobione z różnorodnych materiałów. Oferujemy między innymi oprawy szklane, aluminiowe, metalowe, a także drewniane. Duży wybór materiałów wykończeniowych, pozwala dobrać oprawę oświetlenia do aranżacji pomieszczenia i jego stylu (nowoczesny, minimalistyczny, klasyczny).

Zalety ledowych opraw sufitowych

Ledowe oprawy sufitowe mają wiele zalet, w tym wszystkie te, które są charakterystyczne dla technologii LED w ogóle – energooszczędność, szeroka skala intensywności światła i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Ich wybór jest także często podyktowany nie tylko technicznymi parametrami, ale też walorami estetycznymi. To nowoczesne rozwiązanie pod każdym względem, także wygładu. Oprawy sufitowe sprawiają, że strumień światła rozchodzi się jednolicie i równomiernie na całej ich powierzchni, co znacząco wpływa na jakość oświetlenia i komfort przebywania w danym pomieszczeniu. To rozwiązanie przy wielu zastosowaniach jest lepszą opcją niż punktowe światło świetlików czy rozproszone światło żyrandoli i lamp.

Zastosowanie ledowych opraw sufitowych

Oprawy sufitowe LED znajdują zastosowanie w mieszkaniach, biurach, lokalach usługowych czy nawet magazynach. To doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych mieszkań, w których często kluczowym elementem wystroju jest odpowiednie oświetlenie. Sprawdzają się również wmontowane w sufity podwieszane lub ścianki działowe. Na rynku można znaleźć również wodoodporne oprawy ledowe, doskonałe do użytku na zewnątrz obiektów budowlanych. Oprawy oświetleniowe z naszej oferty objęte są kilkuletnią gwarancją producenta. Produkty w naszej ofercie wyróżniają się lekką konstrukcją, a jednocześnie niesamowitą wytrzymałością i uniwersalnym designem. Zapewniamy fachowe doradztwo i szybką realizację zamówień. Do oferowanych opraw ledowych polecamy nasze żarówki LED .

Jest 467 produktów.

Pokazano 1-30 z 467 pozycji
Aktywne filtry

2x Oprawa halogenowa...

Cena 65,60 zł

2x Oprawa halogenowa...

Cena 74,00 zł

2x Oprawa halogenowa...

Cena 68,00 zł

Oprawa halogenowa natynkowa...

Cena 37,00 zł

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło