Świetlówki LED

Szukasz odpowiedniego oświetlenia do biura, sklepu czy obiektu użyteczności publicznej? Świetlówki LED zrewolucjonizowały oświetlenie dużych powierzchni, ze względu na szerokie możliwości adaptacyjne i przede wszystkim wydajność. Wysokiej jakości świetlówki ledowe zapewniają bezawaryjną pracę nawet przez kilka lat! Są niezwykle solidne oraz odporne na różne warunki atmosferyczne, stąd chętnie stosuje się je do oświetlania między innymi parkingów i innych przestrzeni otwartych. Oferujemy wiele modeli i rozmiarów świetlówek w trwałych obudowach z tworzywa sztucznego (pokrywy matowe lub przezroczyste).


Zastanawiasz się, jak podłączyć świetlówki LED?


To nic trudnego, dzięki ich prostej budowie - specyfikację techniczną otrzymasz do każdego modelu wraz z instrukcją montażu. Inwestycja w oświetlenie ledowe nowej generacji zdecydowanie się opłaca, a cały koszt może zwrócić się jeszcze przed zakończeniem okresu gwarancyjnego, nie wspominając już o zmniejszeniu miesięcznych wydatków danego przedsiębiorstwa. Oferowane przez nas świetlówki posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich wysoką jakość i energooszczędność. Pamiętaj, że zawsze możemy pomóc w wyborze odpowiednich świetlówek oraz naszych innych produktów takich jak taśmy ledowe. Realizujemy każde zamówienie, niezależnie od ilości zakupionych świetlówek - hurtowe zamówienia nie stanową dla nas problemu.

Świetlówki LED a tradycyjne

Dlaczego warto wymienić tradycyjne świetlówki na świetlówki LED? PO pierwsze, jak wcześniej wspomnieliśmy, jest to rozwiązanie energooszczędne. LED nie pobiera tak dużo energii jak jarzeniówki starego typu. To pozwala na dużą oszczędność pieniędzy. Co więcej, świetlówki LED są w pełni bezpieczne, nawet jak pękną lub zostaną w inny sposób zniszczone. Nie ustępują one także możliwościami i intensywnością światła. Nie potrzebują także czasu na rozruch i zapalają się w chwili przełączenia włącznika. Oferujemy świetlówki w szeregu wymiarach i mocach, dzięki czemu nasz każdy klient znajdzie model dostosowanych do swoich potrzeb.

Trzeba jednak wspomnieć, że świetlówki LED nie pasują do tradycyjnej oprawy! Dlatego przed przystąpieniem do wymiany, należy ją wymienić na taką, która jest kompatybilna z nową. Można także zaadaptować starą oprawę, wymontowując układ zapłonnikowy oraz dławik.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Jeżeli nie masz pewności, jaką oprawkę wybrać lub jakie świetlówki LED sprawdzą się w twoim przypadku, nasi konsultanci z chęcią pomogą.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Aktywne filtry

Świetlówka LED T8 120cm 18W...

Cena 11,60 zł

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło