Oświetlenie ledowe

Szerokie możliwości zastosowania oświetlenia ledowego, sprawiły że stało się ono niezwykle popularne. Gdzie najczęściej montuje się oświetlenie LED? Ledy sprawdzają się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak również w biurach, punktach usługowych czy centrach handlowych. Z powodzeniem można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co tylko zwiększa ich atrakcyjność. Szczególną uwagę należy zwrócić na taśmy lednowe, które dzięki swojej budowie mogą być zamontowane w trudnodostępnych miejscach, co najważniejsze doskonale pełnią funkcję oświetlenia punktowego. Taśmy i inne źródła światła ledowego można montować w kuchni - nad blatami, w łazienkach - przy lustrach, ale również w salonie, by wyeksponować obrazy. Sprawdzają się również w oświetleniu ogrodów, a nawet akwariów!

Światło LED to więcej kontroli i wydajności

A czy wiesz, że oświetlenie LED możesz łatwo i wygodnie kontrolować za pomocą specjalnych pilotów? Możesz kontrolować nastrój w pomieszczeniu jednym przyciskiem! Nie sposób nie wspomnieć o żarówkach LED, które niemal całkowicie wygryzły żarówki tradycyjnie. Ale nie ma się co dziwić - efekt oświetlenia, duże możliwości aranżacji i przede wszystkim niesamowita wydajność, to zalety, z którymi nie warto dyskutować. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem oświetlenia ledowego - z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Sprawdź nasze oświetlenie ledowe

W naszym sklepie łatwo znajdziesz przeróżne oświetlenie ledowe, które pozwoli ci na stworzenie niezapomnianego klimatu w pomieszczeniach, dające ciepła lub zimne światło czy halogeny o bardziej utylitarnym przeznaczeniu. Wśród naszych produktów znajdziesz ledowe żarówki przeznaczone do punktów świetlnych o tradycyjnych gwintach, jak i takie przeznaczone do oprawek sufitowych czy lamp. Mamy także różnorodne taśmy z diodami – od mono, przez takie z regulacją ciepła światła, po wielokolorowe taśmy LED z możliwością programowania. Oferujemy także świetlówki, ozdobne żarówki czy różnorodne akcesoria do oświetlenia ledowego. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące naszych produktów lub szukasz pomocy w doborze odpowiedniego dla siebie oświetlenia, zapraszamy do kontaktu.

Jest 335 produktów.

Pokazano 1-30 z 335 pozycji
Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło